Casio DT-X8

Ilekroć potrzebujesz skanowania i to szybkiego skanowania w trudnych warunkach, sięgnij po nowy terminal Casio DT-X8, który został do tego stworzony. Casio DT-X8 zachwyca zwolenników małych, lekkich i ergonomicznych urządzeń przenośnych, jak również tych, którzy przede wszystkim stawiają na niezawodności i trwałości. DT-X8 został opracowany specjalnie do ciężkich warunków pracy w magazynach. Celem dla japońskich programistów było wyprodukowanie urządzenia o doskonałej ergonomii, sprawdzającego się w trudnych warunkach, a przy tym optymalnie funkcjonalnego. Z jednej strony, DT-X8 jest znacznie bardziej zwarty niż tradycyjne terminale ręczne dla magazynów, a z drugiej strony, jest oczywiście bardziej wytrzymały niż inne urządzenia o podobnych wymiarach.
Wyjątkowa odporność

DT-X8 jest odporny na wstrząsy oraz upadek z wysokości 3 metrów na beton. Całkowicie odpowiada to wysokościom spadku, które zwykle występują w magazynie. Terminal odporny jest na kurz i krótkotrwałe zanurzenie w wodzie zgodnie z IP67 i działanie w temperaturach do-20C. To gwarantuje, że urządzenie może być stosowane na zewnątrz przez cały rok, jak również w chłodniach, w wilgoci, a w szczególności w warunkach kurzu i brudu.
Zaawansowana technologia

Casio DT-X8 wyposażony jest w procesor PAX320 o częstotliwości 624-MHz, 128 MB RAM, z pamięcią 256 MB, wykorzystując system Windows Embedded CE 6.0 R3. Z potężnym litowo-jonowym akumulatorem 2860mAh , to lekkie urządzenie, które waży tylko 280g, może pracować do 18 godzin.
Komfortowo prosta obsługa, doskonałe skanowanie

Już pierwsze spojrzenie, na pofalowaną w kształcie litery S konstrukcję DT-X8, sugeruje doskonałą ergonomię. Jest to kolejne urządzenie opracowane przez Casio zgodnie z zasadami projektu skoncentrowanego na człowieku. Rozszerzone, łatwo dostępne klawisze podstawowych funkcji sprawiają, że urządzenie łatwo obsługuje się jedną ręką, szczególnie podczas skanowania – z lub bez rękawiczek. Opcjonalny CMOS-Imager czyta wiele kodów 1D i 2D, w tym najnowsze GS1-DataBar i kody QR. Trzy ergonomiczne przyciski skanowania – jeden w środku i po jednym z lewej i prawej strony obudowy – umożliwią zarówno prawo jak i leworęcznym użytkownikom trzymanie urządzenia w różnych pozycjach pracy, jak też pracy przy jak najmniejszym ruchu dłoni i palców. Skanowanie przebiega ku dołowi, a to gwarantuje, że proces ten przebiega bardzo szybko i intuicyjnie.

W przypadku sąsiedztwa innych kodów kreskowych , ogniskowa lasera skupia się na jednym i pokazuje użytkownikowi, który kod kreskowy jest skanowany przez krótkie jego podświetlenie na czerwono. Potwierdzaniem procesu skanowania jest funkcja wibracji, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.
Oszczędność energii, wysoki kontrast ekranu dotykowego

Wysoki kontrast koloru wyświetlacza DT-X8 z podświetleniem LED pozwala na łatwe wprowadzanie danych poprzez ekran dotykowy. Użytkownik może użyć w tym celu klawiszy, lub przechwycić podpis na samym wyświetlaczu. Wyjątkowo przezroczysty wyświetlacz BlanView zapewnia optymalną czytelność w ciemności i przy silnym świetle słonecznym, zapewniając przy tym niezwykle niskie zużycie energii.
Nieograniczona bezprzewodowa komunikacja

Dla wymiany danych DT-X8 został wyposażony w Bluetooth 2.0 z EDR, WLAN (IEEE802.11b/g) i WAP2 z szyfrowaniem w standardzie. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi, użytkownicy mogą obsługiwać połączenia VOIP i nagrywać notatki głosowe.
Kompletny zestaw w standardzie

Po raz pierwszy, Casio oferuje DT-X8 jako komplet-wszystkie akcesoria potrzebne do natychmiastowego użycia: zasilacz sieciowy 2860-mAh, kabel USB, komunikacyjny (USB) oraz ładowarkę i pasek na nadgarstek.

Casio DT-X8

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский