Casio IT-300

Casio IT-300, swego rodzaju ręczny komputer firmowy, jest niezwykle wytrzymały jeśli chodzi o branżę PDA. Łączy w sobie prostą, intuicyjną obsługę i ochronę inwestycji oraz solidność przemysłowych urządzeń ręcznych. Duży pojemnościowy, kolorowy wyświetlacz może być obsługiwany bez rysika, a przy tym jest zoptymalizowany do wyświetlania dokumentów PDF i aplikacji biurowych. Dlatego IT-300 jest idealnym towarzyszem w biznesie na co dzień. Otwiera on całkowicie nowe metody komunikacji i współpracy z zakresu zarządzania, sprawdza się też na innych poziomach biznesu– na przykład w sektorze handlu detalicznego, POS, służby zdrowia czy usług.
Wyświetlacz Multi-Touch – zoptymalizowany do wyświetlania dokumentów

3,7-calowy wyświetlacz TFT z BlanView 480×640 pikseli oferuje krystalicznie czyste widzenie w pełnej rozdzielczości VGA. Można z niego łatwo odczytywać zarówno w ciemności, jak również w miejscach naświetlonych, daje też możliwość wyświetlania obszernych dokumentów PDF, tabel programu Excel, prezentacji PowerPoint, grafiki i fotografii, a także filmów (MPEG4/WMV).
Wystarczająco solidny do ciężkich warunków pracy

Z 1,5-metrową odpornością na beton, zachlapanie i ochronę przed kurzem, zgodnie z IP54 oraz temperaturami pracy od -20C do +50C, terminal IT-300 wytrzymuje wyzwania codziennego dnia pracy w wielu dziedzinach i bezwzględnie dostosowany jest do użytkowania wewnątrz lub na zewnątrz budynku.
Projekt skupiony na człowieku

Małe, lekkie i wyjątkowo płaskie urządzenie ręczne, które mieści się w kieszeni każdej koszuli lub stroju pracy. Opracowany zgodnie z normą ISO13407, która wyznacza proces projektowania skoncentrowany na człowieku, czyni terminal bezpiecznym i komfortowo leżącym w dłoni użytkownika, głównie dzięki zaokrąglonym rogom.
Długa żywotność baterii i szybka gotowość do pracy

IT-300 jest wyposażony w mocny akumulator litowo-jonowy. Niskie zużycie energii było w tym projekcie szczególnie ważne. Inteligentna funkcja zarządzania energią, bezprzewodowy tryb gotowości – gdy urządzenie jest wyłączone z wyjątkiem funkcji komunikacji bezprzewodowej – i funkcja szybkiego uruchamiania się z trybu oszczędzania energii w gotowość operacyjną, są możliwe dzięki długiej żywotności baterii, która wynosi ok. 10 godzin. Tym samym umożliwia to użytkownikowi pracować bardziej efektywnie i zapewnić lepszą obsługę konsumenta.
Wszechstronne oprogramowanie

IT-300 działa w systemie Windows Embedded Handheld 6.5. Oznacza to, że istnieje możliwość korzystania z szeregu dostępnych aplikacji i dostosowania urządzenia do odpowiednich zadań. Windows gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji i wykorzystywanie aplikacji, dostosowanych do konkretnych zastosowań.
Połączony w najlepsze

IT-300 jest wyposażony w Bluetooth 2.0 i WLAN z WAP2 szyfrowaniem w standardzie. Z wbudowanym w niego mikrofonem i głośnikiem, terminal może być stosowany do usług Voice over IP (głos przez protokół internetowy).
Gotowy do użycia w pakiecie dostarczonym w standardzie

Po raz pierwszy CASIO oferuje IT-300 jako kompletny zestaw – wszystkie akcesoria potrzebne do natychmiastowego użycia: bateria 1850mAh, kabel USB, pasek na szyję, komunikację i ładowarkę.

Casio IT-300

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский