Casio IT-9000

 • Urządzenie typu „All in One”
 • Zintegrowana drukarka termiczna
 • Czytnik kart zbliżeniowych NFC wraz z możliwością instalacji modułów SAM
 • Zintegrowany skaner kodów kreskowych CMOS
 • Zintegrowany odbiornik GPS, aparat cyfrowy oraz modem HSDPA
 • Zgodność z normą IP54, odporność na upadek z wysokości 1,5 m
 • Temperatura pracy od -20°C do +50°C

Wszystkie funkcje jakie potrzebujesz w jednym PDA.

IT-9000 posiada zintegrowaną szybką drukarkę termiczną, która może drukować do 28 linii na sekundę. System operacyjny Microsoft Windows CE 6.0 pozwala na rozbudowę możliwości terminala oraz łatwą integrację z innymi urządzeniami. Wzmocniona konstrukcja pozwala wytrzymać upadek z wysokości 1,5 metra oraz pracować w zapylonych i wilgotnych pomieszczeniach. Zintegrowany moduł BluetoothTM, WiFi oraz modem GPRS/EDGE/UMTS pozwala na korzystanie z różnorodnych sposobów komunikacji bezprzewodowej. Dostępne są również modele ze zintegrowanym czytnikiem kodów kresowych typu C-MOS Imager oraz czytnikiem kart magnetycznych.

Łatwość obsługi oraz mobilność dla różnorodnych aplikacji.

Zintegrowana drukarka termiczna dostępna we wszystkich modelach jako standard, czytnik kart magnetycznych i czytnik kodów kreskowych typu C-MOS Imager – w końcu nie musisz juz dźwigać wielu oddzielnych urządzeń takich jak drukarki, czytniki kart czy skanery kodów kreskowych. Takie rozwiązanie nie tylko minimalizuje koszty, ale też poprawia niezawodność i wydajność. IT-9000 jest idealne do dystrybucji biletów, mobilnej sprzedaży oraz każdej sytuacji gdzie jest potrzebna etykieta bądź rachunek.

Redukuje błąd ludzki i poprawia efektywność.

Nie licząc łatwości obsługi oraz mobilności, IT-9000 został zaprojektowany do wszechstronnego użytku z różnego typu aplikacjami, w każdych warunkach pogodowych w dzień czy w nocy. Dzięki swojej wszechstronności urządzenie pozwala zredukować błąd ludzki oraz poprawić efektywność takich czynności jak odczyty liczników, kontrola parkometrów, kontrola wykroczeń drogowych czy usługi serwisowe.

Szeroka gama obsługiwanych standardów.

Gniazdo karty pamięci SD oraz zintegrowany moduł komunikacyjny Wi-Fi oraz BluetoothTM są standardem. Jeśli zajdzie taka potrzeba dane zapisane w urządzeniu, mogą zostać zarchiwizowane na karcie SD. Komunikacja online poprzez GPRS.EDGE/UMTS/HSDPA jest możliwa dzięki dodatkowej opcji zintegrowanego modemu. Poza wspomnianymi już obsługiwanymi standardami komunikacji dostępne są również 2 porty obsługujące sprzętowe moduły zabezpieczeń SAM dla komunikacji RFID/NFC. Dostępne jest również 70-pinowe złącze dzięki któremu można podłączyć dodatkowe urządzenia.

Prosty mechanizm ładowania papieru oraz ergonomiczny design.

Wbudowana drukarka termiczna wykorzystuje prosty mechanizm ładowania papieru. Wszystko co jest wymagane od użytkownika to umiejscowić rolkę papieru wewnątrz uchwytu, wyciągnąć 2-3cm papieru i zamknąć pokrywę. Takie proste rozwiązanie zaoszczędza czas oraz gwarantuje, iż papier został zainstalowany poprawnie nawet w niesprzyjających warunkach. Elastyczny, gumowy pasek na rękę dostarczany jest wraz z urządzeniem. Wspomniany uchwyt jest bezpiecznie zamocowany z tyłu terminala, umożliwia użytkownikowi trzymanie urządzenia bez obejmowania go dłonią. Takie rozwiązanie zabezpiecza urządzenie przed upadkiem oraz minimalizuje zmęczenie podczas długiego użytkowania.

Wzmocniona konstrukcja wytrzyma intensywną eksploatację oraz zmienne warunki pogodowe.

IT-9000 został zaprojektowany i zbudowany aby być niezawodnym. Urządzenie łącznie z drukarka i uchwytem na papier spełnia surowe wymogi normy IP54 (Międzynarodowy Standard IEC529) w sferze zachlapania oraz pyłoszczelności. Potrafi wytrzymać upadek z wysokości 1,5 metra na beton oraz pracować w temperaturach od -20stC do +50stC. Wzmocniona konstrukcja IT-9000 pozwala mu pracować w ciężkich warunkach i umożliwia bezproblemowe użytkowanie przez długi czas.

Idealna widoczność zarówno na ekranie jak i klawiaturze.

IT-9000 posiada duży, kolorowy, dotykowy ekran w technologii TFT o rozdzielczości 480×640. W odróżnieniu do zwykłych wyświetlaczy LCD, ekran IT-3100 używa innowacyjnej optycznej powłoki firmy CASIO, aby padające na ekran światło nie zmniejszało czytelności wyświetlanych danych. Bardzo jasny i klarowny ekran pozwala na swobodne użytkowanie urządzenia zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach. IT-9000 posiada również dużą podświetlaną klawiaturę.

Casio IT-9000

 • Facebook
 • Google+
 • Deutsch
 • English
 • русский