Casio V/T-N500

W oparciu o koncepcję Inteligentny i Wytrzymały, firma Casio wprowadza na rynek swój całkowicie nowy produkt dla biznesu, z unikalnymi funkcjami do profesjonalnych zastosowań. Tablet CASIO, odporny zarówno na upadek z wysokości 1m jak i na zewnętrzne oddziaływania mechaniczne i atmosferyczne, gwarantuje ciągłą dostępność poprzez inteligentne zarządzanie energią, bezprzewodowe ładowanie i wymienne baterie. Tablet pracuje na systemie operacyjnym Android 4.0.3, a wzbogacony o technologie NFC ma gwarantować optymalne bezpieczeństwo dla wrażliwych danych.

W nowym tablecie CASIO z serii V-T/N500, połączono specjalne cechy konstrukcyjne stosowane w branży mobilnej i efektywne technologie zarządzania energią, wypróbowane i przetestowane przez CASIO w serii innowacyjnych urządzeń handheld, jakimi są terminale mobilne, które zostały opracowane do użytku w profesjonalnym środowisku. Istotne pod tym względem są tutaj funkcje bezpieczeństwa zastosowane w nowych tabletach.

Zintegrowany moduł zapisu i odczytu dla kart NFC może być wykorzystany do bezpiecznego uwierzytelniania i zapobiegania nielegalnemu dostępowi. Może chronić przed kradzieżą poprzez aktywny czujnik ruchu wraz z głośnym dźwiękiem urządzenia sygnalizacyjnego. Dopełnieniem koncepcji bezpieczeństwa jest wejście na kartę SAM, która zapewnia niezawodne szyfrowanie poufnych danych.

Ekstremalna łatwość obsługi jest zapewniona do wszelkich możliwych zastosowań w biznesie, za sprawą praktycznych, przenośnych akcesoriów. Niezwykle wytrzymała obudowa tabletu CASIO, ważącego zaledwie 780g i posiadającego klasę ochrony IP54 (kurz i odporność na zachlapania), chroni urządzenie przed jakimikolwiek uszkodzeniami podczas upadku z wysokości 1m. Zakres temperatur pracy w jakich urządzenie jest odporne na bezawaryjne działanie wynosi od -20°C do +50°C. Z kolei akumulator litowo-jonowy o pojemności 7000mAh zapewnia pracę tabletu do 12 godzin, umożliwia bezprzewodowe ładowanie i może być zastąpiony w każdej chwili, przez drugi, dołączony do tabletu akumulator, co jest idealnym rozwiązaniem przy zawodowej eksploatacji urządzenia. Wato zaznaczyć, że tablet wyposażono w dwa klawisze do zaprogramowania najczęściej używanych funkcji, w celu szybkiego ich wywołania.

Nowe, biznesowy tablety CASIO posiadają procesor 1,5 GHz Dual Core, 1GB RAM i 16 GB ROM i są dostarczane z systemem operacyjnym Android 4.0.3

Do dyspozycji użytkownika jest moduł GPS oraz różne czujniki przyśpieszenia, położenia i otoczenia (światło), a także mikrofon i głośnik. Komunikacja tabletu CASIO z wirtualnym światem może odbywać się za pośrednictwem złącza HDMI, USB, SD/micro SD lub bezprzewodowo przez Bluetooth ® i Wi-Fi (802.11a/b/g/n)oraz za pośrednictwem 3G WWAN (UMTS / HSPA).

Kolorowy wyświetlacz 10,1 cala o wysokim kontraście z podświetleniem LED, pozwala na wprowadzanie danych zarówno za pośrednictwem dotykowego panelu „Finger touch” oraz za pośrednictwem elektromagnetycznego pióra, które może być używane również do podpisów na wyświetlaczu.

Tablet CASIO posiada w sobie także dwa zintegrowane 5-megapikselowe aparaty cyfrowe, które mogą być też używane do nagrywania danych. Jeden znajduje się z tyłu tabletu i zapewnia szybką i ostrą dokumentację fotograficzną przy użyciu auto-focusa i lampy błyskowej LED. Drugą kamerę można znaleźć na przedniej obudowie tabletu, umieszczoną pod kątem, co oznacza, że w szczególnych przypadkach może być używana jako skaner dokumentów. Ma to zastosowanie choćby na spotkaniach, gdzie odręczne notatki, drukowane szablony bądź formularze i arkusze danych, zapisywane są szybko i sprawnie. Automatyczny charakter funkcji rozpoznawania jest w stanie posortować nagrane informacje według poszczególnych kategorii (idee, zadania, terminy), przyczyniając się do dalszej organizacji prac użytkownika tabletu, jakie zostały mu jeszcze do wykonania.

Casio N500

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский