Intermec CK70

Intermec CK70 to niezwykle wytrzymały terminal przenośny najnowszej generacji. Jego oprogramowanie zostało oparte na nowoczesnej platformie informatycznej, która pozwala znacząco poprawić wydajność oraz komfort pracy.

CK70 oferuje nie tylko największą dostępną przepustowość z radiem WWAN 3.75G, ale także wybór pomiędzy UMTS/HSPA lub CMDA/ECDO Rev A. Dzięki pierwszemu w branży dwupasmowemu radiu WLAN 802.11n terminal utrzymuje połączenie sieciowe nawet w miejscach, gdzie dla tradycyjnych terminali sygnał jest za słaby.

Główne cechy terminala Intermec CK 70:
o 12% mniejszy i lżejszy niż wiodące urządzenia w segmencie terminali o zwiększonej wytrzymałości niezwykle zawansowany mechanizm skanowania pozwalający na szybkie i precyzyjne skanowanie wbudowany system diagnostyczny INcontrol umożliwiający bieżące kontrolowanie stanu urządzenia najdłuższy czas pracy baterii wśród urządzeń podobnej klasy.

Do każdego urządzenia Intermec z serii 70 wgrany jest klient ScanNGo Intermec, który pozwala na bezproblemową konfigurację urządzenia, a także na pobieranie aktualizacji oraz zakup oprogramowania.

Kolektor danych wyposażony został w widoczny niemal w każdym świetle wyświetlacz VGA, ukryty pod niezwykle wytrzymałym panelem dotykowym Gorilla Glass oraz w technologię nieścieralnych klawiszy, co znacząco zwiększa jego żywotność.

System FlexDock wykorzystuje dwu lub czteropozycyjną bazę z gniazdami na komputery przenośne, którą można dowolnie konfigurować w zależności od potrzeb.

Intermec CK70

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский