Motorola DS6878

Wytrzymałe, wielofunkcyjne urządzenie spełniające wszystkie potrzeby w zakresie skanowania

Motorola DS6878-SR to zaawansowany, bezprzewodowy skaner ogólnego zastosowania, przeznaczony do użycia w różnych środowiskach. Jedno urządzenie może skanować dowolne kody kreskowe – 1D, 2D and PDF417 – z etykiet i wyświetlaczy telefonów komórkowych. Poandto może rejestrować szeroką gamę obrazów, od podpisów i dokumentów po zdjęcia oraz filmy wideo. Proste zdalne zarządzanie, wysoka wytrzymałość, światowej klasy programy wsparcia oraz zaawansowane technologie sprawiają, że DS6878-SR jest idealnym wielofunkcyjnym urządzeniem do odczytywania danych.

Pierwszy w branży
Urządzenie DS6878-SR, zbudowane na bazie rewolucyjnego mechanizmu skanowania SE4500 Motoroli, przekracza granice między laserowym skanowaniem 1D a technologiami 2D, oferując odczytywanie kodów kreskowych 2D z wydajnością laserowego skanowania 1D. Dzięki temu jego użytkownicy nie muszą już wybierać między szybkością a jakością. Duża tolerancja na ruch pozwala na szybkie skanowanie wszystkich kodów kreskowych. Urządzenie potrafi odczytywać nawet kody uszkodzone albo o niskiej jakości. Przyjazny dla użytkownika skaner DS6878-SR oferuje intuicyjny sposób celowania i skanowanie wielokierunkowe, nie wymagając precyzyjnego ustawiania urządzenia względem odczytywanego kodu.

Bezprzewodowy i wytrzymały
Zintegrowana technologia Bluetooth pozwala użytkownikom swobodnie poruszać się wokół urządzenia, do którego podłączony jest skaner. Co więcej, ta najnowsza funkcja zwiększa bezpieczeństwo danych przesyłanych między skanerem a urządzeniem i gwarantuje długi czas pracy na zasilaniu bateryjnym.

Lekki, ergonomiczny skaner DS6878-SR zaprojektowano z myślą o użyciu w różnych środowiskach, takich jak punkty sprzedaży, małe magazyny, bramki na lotniskach i granice państwowe. Uszczelnienie klasy IP43 chroni urządzenie przed kurzem i płynami. Skaner wytrzymuje upadek na beton z wysokości 1,8 metra.

Gotowy na przyszłe wyzwania
DS6878-SR odczytuje kody wyświetlane na telefonach komórkowych i smartfonach, co stwarza wiele nowych możliwości w zakresie marketingu i zarządzania relacjami z klientami. Oprócz rejestrowania obrazów, dokumentów i wideo ten najnowocześniejszy skaner oferuje obsługę odczytywania wielu kodów kreskowych za jednym naciśnięciem przycisku oraz rozpoznawanie czcionek OCR A i OCR B.

Motorola DS6878

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский