Motorola DS9808

Motorola przedstawia hybrydowy skaner nowej generacji: model DS9808. Urządzenie jest bardzo wydajne w pracy zarówno z kodami jedno- jak i dwuwymiarowymi. Wysoka skuteczność odczytu już przy pierwszej próbie dla wszystkich typów kodów, w tym GS1, gwarantuje zwiększenie wydajności pracy w punkcie sprzedaży. Zaletą skanera jest futurystyczne wzornictwo, technologia skanowania 2D, funkcje zapisu obrazów, a także możliwość rozbudowy o moduł RFID. Dzięki temu Motorola DS9808 jest idealnym rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno dziś, jak i w przyszłości.

DS9808 jest szybki i elastyczny
Testy pokazują, że DS9808 oferuje najwyższą szybkość przeciągania spośród wszystkich skanerów w tej klasie, dochodzącą nawet do 100 cali na sekundę. Dzięki temu pracownicy mogą błyskawicznie przesuwać kody pod skanerem, uzyskując za każdym razem prawidłowe rozpoznanie. Ponadto DS9808 umożliwia określenie odległości, z jakiej działa skanowanie bezobsługowe i dopasowanie tego parametru do określonych potrzeb. Przykładowo, można ustawić odległość zbliżoną do dystansu dezaktywacyjnego EAS, dzięki czemu etykiety EAS zostaną wyłączone podczas skanowania. Pozwala to na uniknięcie przypadkowych odczytów w zatłoczonym środowisku kasowym.

Odpowiedź na dzisiejsze i przyszłe potrzeby

Skaner Motorola DS9808 odczytuje kody kreskowe 1D i 2D oraz obrazy, co gwarantuje, że będzie miał zastosowanie przez wiele lat. Możliwość dodania modułu RFID (tylko DS9808-LR) stanowi dodatkową ochronę inwestycji, dająca pewność, że nie zajdzie konieczność wymiany skanerów w przypadku zmiany profilu działalności firmy.

Krótszy czas odczytu

Model DS9808 wyróżnia się niesamowicie wysokim współczynnikiem prawidłowego odczytu kodów kreskowych 1D i 2D już przy pierwszej próbie, co zwiększa wydajność pracy. Ponadto silnik obrazujący skanuje kody bezkierunkowo, zwiększając w ten sposób liczbę transakcji. Zasięg skanera DS9808-LR wynosi 51 cm, dzięki czemu klienci nie muszą układać dużych produktów na taśmie przy kasie.

Nowoczesny, ergonomiczny i solidny design

Skaner DS9808 posiada komfortowy, pokryty gumą uchwyt oraz oferuje silne podświetlenie LED, widoczne w każdej pozycji i warunkach oświetleniowych, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Bardzo głośny brzęczyk sprawia, że użytkownik nie ma wątpliwości, że skanowanie zakończyło się sukcesem. Urządzenie Motorola DS9808 jest również wyjątkowo trwałe. W jego konstrukcji wykorzystano uszczelnienie IP41, które zapewnia solidną ochronę przed pyłem i wilgocią, a także pozwala skanerowi przetrwać upadki z wysokości do 1,5 m.

Najnowocześniejsza technologia skanowania

Skaner DS9808 firmy Motorola to doskonałe rozwiązanie dla sprzedawców, którzy potrzebują szybko i wydajnie skanować produkty. Urządzenie idealnie sprawdzi się również w punktach sprzedaży planujących wdrożenie technologii RFID. Nadaje się ono do użytku także w innych sektorach, np. do kontroli kart pokładowych lub biletów w środkach transportu.

Motorola DS9808

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский