Motorola ES400

Czy pracownicy terenowi są w sytuacji, w której informacje niezbędne do działania są rozproszone na wielu urządzeniach? Motorola ES400 to najnowocześniejszy przenośny asystent menedżera typu Smartfon biznesowy ES400, dzięki któremu menedżerowie mobilni i pracownicy terenowi nie tylko mogą korzystać z informacji, ale też są w pełni wyposażeni w narzędzia i dostęp do krytycznych aplikacji korporacyjnych niezbędnych w wykonywaniu obowiązków zawodowych niezależnie od lokalizacji. Zamiast przesyłać informacje do pracowników zapewnij im możliwość wykonywania działań wtedy, gdy jest to niezbędne – podczas obsługi klientów.

Funkcje i Korzyści

Stały dostęp do aplikacji korporacyjnych
Uzyskaj dostęp w czasie rzeczywistym do krytycznych systemów zaplecza oraz możliwość obsługi aplikacji zapewniających najnowsze informacje, aktualizacje i dane o znaczeniu krytycznym. Na wyposażeniu procesor 600 MHz i gniazdo kart micro-SD obsługujące do 32 GB pamięci dodatkowej.

Przechwytywanie danych za pomocą jednego kliknięcia
Pozwala pracownikom terenowym na natychmiastowe wykonywanie zdjęć, materiałów wideo oraz wykonywanie fotografii kodów paskowych i dokumentów, dzięki czemu mogą rejestrować ważne informacje, które dotąd można było jedynie zapisać ręcznie. Wystarczy wykonać zdjęcie, oznaczyć je i podjąć odpowiednie działania.

Możliwość przełączania sieci 3G
Po raz pierwszy w branży: obsługa dwóch sieci szerokopasmowych WAN 3,5G oraz elastyczne łączenie z siecią GSM i CDMA. Pozwala to na zastosowanie jednego rodzaju urządzeń w dowolnym miejscu na świecie, w praktycznie każdej sieci. W przypadku odpowiednich abonamentów użytkownicy mogą łatwo przełączać się między sieciami.

Możliwy do dostosowania korporacyjny interfejs użytkownika
Interfejs użytkownika dostosowany do korporacji sprawia, że pracownicy terenowi mają najczęściej używane aplikacje i funkcje w zasięgu ręki. Szybszy, łatwiejszy dostęp do tego, co na prawdę ważne, maksymalizuje efektywność obiegu pracy.

Motorola ES400

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский