Motorola ET1

Szukasz tabletu klasy korporacyjnej, który może zostać wdrożony w każdym miejscu? Urządzenie ET1 oferuje wszystko, czego potrzebujesz: od bezpieczeństwa i wytrzymałości po elastyczność stosowania i łatwe zarządzanie. Dzięki łączności z siecią WLAN lub WWAN obsługiwanej przez urządzenie ET1 masz pewność, że Twój personel ma dostęp do wszystkich informacji, jakich potrzebuje do realizacji powierzonych zadań — bez względu na to, czy praca jest wykonywana w budynkach, czy w terenie.

Funkcje i Korzyści

Styl dla klientów indywidualnych i prawdziwie biznesowa wytrzymałość

Z zewnątrz urządzenie ET1 wygląda równie elegancko jak najpopularniejsze współczesne tablety. Jego konstrukcja została jednak opracowana pod kątem codziennego użytkowania, dzięki czemu urządzenie jest odporne na upadki, zachlapanie, niskie i wysokie temperatury i nie tylko. Wyświetlacz zbudowany z zastosowaniem ultrawytrzymałego szkła Gorilla® Glass jest niemal całkowicie odporny na uszkodzenia, zachowując elastyczność w momencie upadku — bez pęknięć i zarysowań.

Zastosowanie w dowolnym miejscu — od sprzedaży detalicznej po handel i usługi w terenie — dzięki szybkiej łączności przez sieć komórkową i Wi-Fi

Wewnątrz budynków karta 802.11a/b/g/n obsługuje najszybsze sieci Wi-Fi, dzięki czemu urządzenie może zapewnić doskonałą wydajność na terenie firmy. Podwójny, dostępny do wyboru dla użytkownika i przeznaczony jedynie do obsługi danych modem urządzenia ET1 gwarantuje elastyczność korzystania z szybkiej, ogólnoświatowej sieci 4G HSPA+, sieci 3G EVDO/CDMA lub obu tych technologii jednocześnie*. (*Wymaga aktywacji i planów taryfowych w obu sieciach).

Bezpieczeństwo danych — bez wyjątków

Bez względu na to, czy Twoje dane znajdują się na dysku wewnętrznym, czy na nośniku wymiennym, pozostają one zaszyfrowane i zabezpieczone przed hakerami. Dzięki temu możesz w prosty sposób chronić poufne informacje, jak numery kart kredytowych lub dane pacjentów, spełniając wymagania przepisów branżowych i krajowych.

Proste tworzenie aplikacji działających na urządzeniu ET1 i innych komputerach mobilnych Motorola.

Im większa liczba używanych systemów operacyjnych, tym bardzie złożone i kosztowne stają się tworzenie aplikacji i ich obsługa. Platforma RhoMobile Suite firmy Motorola umożliwia jednak proste tworzenie aplikacji, których wygląd, obsługa i działanie są jednakowe na wszystkich komputerach mobilnych Motorola, bez względu na to, czy zainstalowany jest na nich system operacyjny Android, Microsoft Windows Mobile czy Windows CE. Dzięki temu koszty związane z tworzeniem i obsługą aplikacji są mniejsze.

Obsługa przez wielu użytkowników z kontrolą dostępu na poziomie funkcji

Dzięki możliwości logowania się przez wielu użytkowników każdy pracownik automatycznie otrzymuje dostęp do własnego, spersonalizowanego obszaru roboczego oraz odpowiednich aplikacji i funkcji urządzenia. Menedżerowie przez cały czas dysponują informacjami o tym, kto w danym momencie używa urządzenia, co znacznie upraszcza zarządzanie zadaniami.

Motorola ET1

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский