Motorola MC2100

Komputer mobilny serii Motorola MC2100 doskonale sprawdza się w automatyzacji rejestracji danych o zapasach magazynowych, od salonu sprzedaży po zaplecze, przy jednoczesnym zachowaniu niewysokich kosztów. MC2100 oferuje wiele funkcji zwykle dostępnych w droższych komputerach mobilnych. Możesz liczyć na najlepszą w klasie moc obliczeniową, wzmocnioną konstrukcję, nadzwyczajną ergonomię, różnorodność sposobów rejestracji danych, funkcję PTT (naciśnij, aby rozmawiać), zcentralizowane zarządzanie i możliwość tworzenia wieloplatformowych aplikacji, niezależnych od systemu operacyjnego.

Funkcje i Korzyści

Czołowa w branży wydajność skanowania dowolnych kodów paskowych
Wybierz mechanizm skanowania, który zapewnia najlepszą wydajność dla określonych typów danych przeznaczonych do zarejestrowania.

Nadzwyczajna ergonomia i wyjątkowa łatwość użytkowania
Lekki model MC2100 zapewnia komfort i może być obsługiwany jedną ręką.

Wzmocniona konstrukcja do całodziennego użytkowania
Dzięki certyfikatowi w zakresie upuszczania i wstrząsów, uszczelnieniom IP54, zagłębionej klawiaturze oraz ekranowi ze szkła Corning® Gorilla® model MC2100 działa nawet po nieuniknionych upuszczeniach, uderzeniach i zalaniach.

Funkcja PTT (push-to-talk; naciśnij, aby rozmawiać) klasy korporacyjnej
Za sprawą zintegrowanego klienta TEAM Express możesz włączyć rozsyłanie grupowe i komunikację prywatną PTT.

Możliwość utworzenia pojedynczej wersji aplikacji dla modelu MC2100 i innych komputerów mobilnych Motorola
Oprogramowanie Motorola RhoElements umożliwia utworzenie pojedynczej aplikacji, która wygląda, jest obsługiwana i działa tak samo na wszystkich komputerach mobilnych Motorola, bez względu na to, zastosowany system operacyjny Android, Microsoft® Windows Mobile, czy Windows CE.

Motorola MC2100

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский