Motorola MC3200

Wyznaczamy zupełnie nowy standard wydajności i niezawodności. Komputer mobilny MC3200 to najnowsze urządzenie z serii MC3000, wyposażone w jeszcze więcej funkcji, dzięki którym sprosta on Twoim wymaganiom. Wybierz system operacyjny odpowiedni dla swojej działalności — Android Jelly Bean lub Microsoft Embedded Compact 7. Zarówno zaawansowany skaner laserowy 1D, jak i czytnik kodów 1D/2D pozwolą Twoim pracownikom skanować kody kreskowe w niemal dowolnych warunkach. Trzy lekkie modele pomagają w codziennej pracy — od inwentaryzacji po uzupełnianie zapasów i wydawanie towaru z magazynu za pomocą komend głosowych. Już od ponad 10 lat seria MC3000 cieszy się popularnością na całym świecie. Nasi klienci otrzymują wytrzymałe i dokładnie przetestowane urządzenia, dzięki którym skuteczność zarządzania zapasami przenosi się na zupełnie nowy poziom.

Funkcje i Korzyści Motorola MC 3200

Obsługa systemów Android Jelly Bean i Microsoft Embedded Compact 7.
Wybierz system, który najbardziej odpowiada potrzebom Twoich pracowników i wymaganiom Twojej firmy. Możliwość zamiany systemów dodatkowo zabezpiecza Twoją inwestycję na przyszłość*.

(*Zamiana systemów operacyjnych jest dostępna tylko w przypadku konfiguracji Premium CE i Android. W tym celu należy odesłać urządzenia do centrum serwisowego.)

Rozszerzenia (Mx) firmy Motorola Solutions zamieniają system Android w system klasy korporacyjnej.
Zintegrowane rozszerzenia Mx firmy Motorola Solutions pozwalają korzystać z funkcji, które zmienią system Android z produktu konsumenckiego w system operacyjny klasy korporacyjnej, włączając nowe zabezpieczenia, możliwość zarządzania urządzeniami i rejestracji danych firmowych.

Moc obliczeniowa do najbardziej wymagających aplikacji
Motorola MC3200 to dwurdzeniowy procesor 1 GHz, pamięć Flash 2 lub 4 GB do wyboru i do 32 GB pamięci na karcie SD zapewniają wydajność potrzebną do jednoczesnej obsługi wielu wymagających aplikacji.

Większa wydajność dzięki niezrównanej prędkości odczytu kodów kreskowych.
Niezależnie od wybranego modelu (skaner laserowy 1D lub imager 2D) Twoi pracownicy będą mieć do dyspozycji najnowszą technologię, która pozwoli im rejestrować kody kreskowe tuż po naciśnięciu przycisku, niezależnie od tego, czy etykiety są w zasięgu ręki czy też wysoko na regałach. Urządzenie odczytuje również zarysowane, zabrudzone, a nawet źle wydrukowane kody.

Ulepszona konstrukcja baterii
Nowe rozwiązanie w postaci drzwiczek pozwala na szybszą wymianę baterii.

Trzy lekkie modele zapewniają wygodę w codziennej, intensywnej pracy.
Motorola MC3200 jest dostępny w trzech obudowach: standardowej, pistoletowej oraz z obrotową głowicą skanującą. Każdy model można też wyposażyć w jedną z trzech konfiguracji klawiatur.

Ekonomiczna modernizacja dowolnego modelu serii MC3000.
Zgodność z akcesoriami pozwala zmodernizować urządzenie o najnowsze technologie bez dodatkowych inwestycji.

Motorola MC3200

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский