Motorola MC40

Dzięki urządzeniu MC40 przedstawiciele handlowi mogą zapewnić poziom obsługi, który zrobi wrażenie nawet na wymagających i obeznanych z nowinkami technicznymi klientach. Urządzenie MC40 charakteryzuje się eleganckim wzornictwem porównywalnym z najpopularniejszymi produktami dla użytkowników indywidualnych, a jednocześnie ma wszelkie zalety urządzeń klasy korporacyjnej — trwałość, zabezpieczenia i pełny zestaw funkcji stosowanych w biznesie, w tym zaawansowane skanowanie kodów kreskowych, funkcja „push-to-talk” oraz zintegrowany czytnik pasków magnetycznych. Co to oznacza? Przedstawiciele handlowi mogą znaleźć odpowiedź na praktycznie każde pytanie dotyczące produktów, zaprezentować porównania produktów pomocne w dokonaniu wyboru, złożyć zamówienie z dostawą w dniu następnym lub zlecenie wydania z magazynu oraz sfinalizować sprzedaż — wszystko to bez odchodzenia od klienta.

Funkcje i Korzyści

Profesjonalna wytrzymałość
Gwarantujemy niezawodność, z jakiej słynie firma Motorola Solutions — komputer MC40 po prostu działa, nawet jeśli zostanie upuszczony, uderzony czy będzie używany w zakurzonym magazynie.

System Android udoskonalony do zastosowań biznesowych
Szereg nowych funkcji przekształca system Android z systemu operacyjnego dla klientów indywidualnych w prawdziwy system operacyjny klasy korporacyjnej.

Wysoka wydajność aplikacji
Dzięki procesorowi z zegarem 800 MHz, 8 GB pamięci Flash oraz obsłudze bezprzewodowych sieci LAN 802.11a/b/g/n nawet wymagające aplikacje działają tak szybko jak na komputerze stacjonarnym.

Duży wyświetlacz dotykowy o przekątnej 4,3 cala
Duży rozmiar wyświetlacza ułatwia korzystanie z aplikacji wykorzystujących wiele informacji, na przykład służących do porównywania produktów.

Kompleksowe i bezpieczne przetwarzanie płatności
Zintegrowany czytnik pasków magnetycznych pozwala sprzedawcom skanować karty kredytowe, podarunkowe i lojalnościowe. Dzięki głowicy szyfrującej informacje zapisane na karcie nie są nigdy widoczne, co zapewnia zgodność z przepisami PCI.

Dostosowanie do marki
Możliwość wybrania koloru listwy oraz dodania znaku logo promującego markę. Umożliwia to klientom natychmiastowe rozpoznawanie sprzedawców firmy i utrudnia kradzież urządzeń.

Motorola MC40

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский