Motorola MC65

Już teraz zapewnij swoim pracownikom mobilnym narzędzie, jakiego potrzebują do prawidłowego wykonywania zadań.

Twoi pracownicy mogą osiągnąć większą produktywność, korzystając z modelu MC65 firmy Motorola – jednego z najbardziej wytrzymałych i elastycznych urządzeń EDA dostępnych na rynku. Dzięki wydajności aplikacji dorównującej komputerowi stacjonarnemu oraz wszechstronnym funkcjom skanowania, fotografowania i GPS, a także dzięki możliwemu do dostosowania interfejsowi użytkownika zbieranie danych i dostęp do informacji stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek. A dzięki możliwości łączenia się z praktycznie każdym operatorem na świecie komputer mobilny MC65 może służyć firmie w każdej minucie jego użytkowania.

Funkcje i Korzyści

Stały dostęp do aplikacji korporacyjnych
Uzyskaj dostęp w czasie rzeczywistym do krytycznych systemów backend oraz możliwość obsługi aplikacji zapewniających najnowsze informacje, aktualizacje i dane o znaczeniu krytycznym.

Przechwytywanie danych za pomocą jednego kliknięcia
Pozwala pracownikom terenowym na szybkie wykonywanie zdjęć, nagrywanie wideo oraz skanowanie kodów kreskowych i dokumentów, dzięki czemu mogą oni rejestrować ważne informacje, które dotąd można było jedynie zapisać ręcznie, lub które wcale nie były rejestrowane.

Możliwość przełączania sieci 3G
Po raz pierwszy w branży możliwa jest obsługa dwóch sieci szerokopasmowych WAN 3,5G oraz elastyczne łączenie z sieciami GSM i CDMA. Pozwala to na zastosowanie jednego rodzaju urządzeń w dowolnym miejscu na świecie, w praktycznie każdej sieci. W przypadku odpowiednich abonamentów użytkownicy mogą łatwo przełączać się między sieciami

Możliwy do dostosowania korporacyjny interfejs użytkownika
Interfejs użytkownika sprawia, że pracownicy terenowi mają w zasięgu ręki najczęściej używane przez nich aplikacje i funkcje. Szybszy, łatwiejszy dostęp do tego, co naprawdę ważne, maksymalizuje przepływ pracy.

Odporna, lekka konstrukcja
Spełnia, niejednokrotnie z nawiązką, obowiązujące specyfikacje MIL-STD i IEC dotyczące upadku, przewracania i szczelności

Wydajny mikroprocesor
Zapewnia maksymalną mobilność dzięki wydajności podobnej jak w desktopach, przy minimalnym poborze mocy.

Większe możliwości współpracy z innymi urządzeniami
Dzięki systemowi operacyjnemu Windows® Mobile 6.5 z zaawansowanymi funkcjami zabezpieczeń urządzenie pełni funkcję elastycznej platformy umożliwiającej wprowadzanie nowych aplikacji. Usprawnione zostały funkcje obsługi wiadomości mobilnych.

Obsługa sieci WLAN i technologii VoIP
Zapewnia tanie połączenia telefonii głosowej wewnątrz firmy oraz w publicznych punktach dostępowych

WPAN (Bluetooth)
Łatwiejsze połączenia z modemami, drukarkami i zestawami słuchawkowymi

Ekran VGA wysokiej rozdzielczości
Obsługuje obrazy wysokiej rozdzielczości, takie jak fotografie, materiały wideo i dokumenty

Pewność inwestycji
Zgodność z akcesoriami urządzenia MC55; daje pewność inwestycji

Opcje klawiatury
Obejmuje klawiaturę QWERTY, numeryczną, QWERTZ, AZERTY

Duża ilość pamięci
Obsługuje do 256 MB pamięci RAM i do 1 GB pamięci Flash

Opcje
Tylko 3,5G WAN/LAN

Motorola MC65

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский