Motorola MC67

Zapewnij pracownikom terenowym właściwe narzędzia, by mogli wykonywać swoje zadania szybciej i sprawniej. Wyposaż ich w wytrzymały komputer MC67 w standardzie HSPA 3.75G. Korzystając z MC67, pracownicy mogą w pełni zrealizować postawione im cele. Mają dostęp do informacji systemowych. Mogą skanować praktycznie każdy kod kreskowy w rożnych warunkach pracy. Zbierać i rejestrować dane. Wysyłać nagrane filmy i zrobione zdjęcia do cetrum napraw technicznych. A wszystko to z prędkością standardu HSPA 3.75G. Zatem niezależnie od tego, czy pracownicy terenowi zajmują się sprzedażą, serwisem, dostawami, kontrolami, czy wysyłaniem wezwań do płatności, warto by mieli odpowiednie narzędzie pracy, z którym poprawią swoją wydajność, dokładność i obsługę klienta. Wystarczy MC67, który lubi pracę w terenie.

Funkcje i Korzyści

Bardzo szybkie połączenia bezprzewodowe w sieci komórkowej i Wi-Fi
HSPA 3.75G, 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 2.1 EDR oraz najlepszy w swojej klasie GPS zapewnią pracownikom najlepsze możliwe połączenia głosowe, szybki przesył danych oraz połączenia z urządzeniami peryferyjnymi.

Nasz najbardziej wytrzymały kompaktowy komputer mobilny
Cokolwiek pracownicy zgotują, MC67 to zniesie. Można go upuścić na beton i do wody, używać w upale, chłodzie, deszczu i na śniegu itp.

Bogate zdolności w zakresie fotografii dokumentacyjnej
Jeden obraz jest wart tysiąca słów, dlatego wbudowaliśmy aparat fotograficzny o wysokiej rozdzielczości, matrycy 8 MP, z autofokusem i zewnętrzną lampą błyskową, aby umożliwić pracownikom dokumentowanie okoliczności dostawy, obiektów itp. praktycznie w pełnym świetle.

Wbudowane wsparcie aplikacji niezależnych od systemu operacyjnego
Dzięki wsparciu aplikacji RhoMobile zintegrowanemu z MC67 można korzystać z aplikacji niezależnych od systemu operacyjnego, działających w przeglądarkach obsługujących HTML5 — skraca to czas i obniża koszt tworzenia aplikacji.

Krystalicznie czysty głos
Dzięki technologii neutralizowania szumu z zastosowaniem dwóch mikrofonów szum w tle jest znacznie ograniczony — słyszalny będzie jedynie głos rozmówcy.

Motorola MC67

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский