Motorola MC9190G

Dzięki modelowi MC9190 należącemu do bardzo udanej serii MC9000 Państwa pracownicy zyskują możliwość przetwarzania informacji i podejmowania działań szybko i odpowiednio do sytuacji nawet w najtrudniejszych warunkach.

Funkcje i Korzyści

WYDAJNA PLATFORMA DO APLIKACJI O WYDAJNOŚCI PORÓWNYWALNEJ Z KOMPUTERAMI STACJONARNYMI
Zaawansowane systemy operacyjne firmy Microsoft do urządzeń mobilnych
System Microsoft Windows Mobile 6.5 ułatwia współpracę z istniejącą infrastrukturą przedsiębiorstwa, wykorzystuje znany interfejs użytkownika, pozwala na stosowanie elastycznego środowiska programistycznego i obsługuje wiele gotowych aplikacji biznesowych. System Microsoft WinCE 6.0 jest stabilną platformą, na której można rozwijać własne aplikacje

Szybki mikroprocesor zaprojektowany pod kątem mobilności
Procesor PXA320 firmy Marvell o częstotliwości 806 MHz zapewnia doskonałą wydajność porównywalną z komputerami stacjonarnymi, nawet w przypadku najbardziej wymagających aplikacji multimedialnych

Pamięć do obsługi każdej aplikacji
Pamięć RAM o pojemności 256 MB i flash o pojemności 1 GB oraz gniazdo karty SD do 32 GB zapewniają wystarczającą ilość miejsca do uzyskania pewnego działania baz danych i innych aplikacji wymagających intensywnego przetwarzania danych.

ZAAWANSOWANA ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA
Działanie w każdej bezprzewodowej sieci LAN
Moduł radiowy działający w trzech trybach 802.11a/b/g łączy się z sieciami WLAN na częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz w celu zapewnienia przystępnej cenowo łączności głosowej i przesyłu danych w biurze i za pośrednictwem punktów dostępu; obsługa standardu 802.11a umożliwia segmentację ruchu głosowego w celu zapewnienia wysokiej jakości dźwięku, obsługa standardu VoWLAN pozwala na przystępne cenowo korzystanie z aplikacji głosowych i sterowanych głosem.

Najbardziej zaawansowana funkcja Bluetooth
Technologia Bluetooth v2.1 z EDR zapewnia możliwość połączenia bezprzewodowego z większą liczbą różnych typów urządzeń, jak modemy, drukarki, zestawy słuchawkowe i inne, upraszcza parowanie, zwiększa bezpieczeństwo, zmniejsza zużycie energii.

ZABEZPIECZENIA KLASY ODPOWIEDNIEJ DLA INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH W KAŻDEJ SIECI WLAN
Zapewnienie, że tylko upoważnieni użytkownicy korzystają z urządzeń, danych i sieci
Wprowadź zabezpieczenia klasy kablowej do komunikacji bezprzewodowej bez wpływu na wydajność sieci bezprzewodowej dzięki wielu zabezpieczeniom, takim jak: macierzysty certyfikat FIPS 140-2 poziomu 1; obsługa wszystkich najnowszych protokołów szyfrowania i uwierzytelniania; zgodność z pakietem Mobile Security Suite firmy Motorola do obsługi zabezpieczeń na poziomie urządzenia (zapora na poziomie urządzenia, ochrona przed intruzami, wymuszone uwierzytelnianie, szyfrowanie danych i monitorowanie integralności zabezpieczają dane znajdujące się na urządzeniu MC9190-G lub przez nie transmitowane); zgodność z sieciami MVPN (Mobile Virtual Private Network) firmy Motorola.

WZMOCNIONA KONSTRUKCJA
Konstrukcja MAX Rugged firmy Motorola zapewnia czołowy w branży poziom wzmocnień i niezawodności

  • Test upadku (udaru): wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,8 m w całym przedziale temperatur roboczych; spełnia i przekracza wymagania normy MIL-STD 810 G.
  • Test wstrząsów (wytrzymałości): niezawodne działanie po 2000 następujących po sobie wstrząsów o amplitudzie 1 m (4000 uderzeń) w bębnie testowym firmy Motorola.
  • Uszczelnienia wg normy IP64: kompletne zabezpieczenie przed pyłem i kroplami płynów.

WIELE TYPÓW SKANERÓW
Technologia Motorola MAX Data Capture pozwala na wydajne skanowanie praktycznie każdego rodzaju kodu kreskowego.
Sześć typów skanerów pozwala na wybór modelu zapewniającego najwyższą wydajność w konkretnych zastosowaniach:

Skanery 1D
SE960: Wysoka wydajność skanowania 1D — adaptacyjne skanowanie maksymalizuje zasięg i umożliwia skanowanie kodów uszkodzonych lub znajdujących się pod folią kurczliwą.

SE1524-ER: Skanowanie na dużą odległość (do 13,71 m) kodów 1D o niskiej i średniej gęstości, w tym kodów uszkodzonych i znajdujących się pod folią termokurczliwą.

Skanery 2D
SE4500-SR: Wielokierunkowe skanowanie kodów 1D/2D o niskiej i średniej gęstości.

SE4600: Wielokierunkowe skanowanie kodów 1D i 2D na dużą odległość — od 20,32 cm do 9,14 m.

Skanery specjalne
SE4500-DL: Wielokierunkowe skanowanie kodów 1D/2D o gęstości średniej do wysokiej i dużych kodów PDF na prawie jazdy i innych dowodach tożsamości wykorzystywane przy dostępie do wejść i na przejściach granicznych.

SE4500-HD: Wielokierunkowe skanowanie bezpośrednich oznaczeń na częściach wykorzystywane do ich śledzenia w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym oraz odczytywanie kodów 1D i 2D o bardzo dużej gęstości.

Czujnik MAX firmy Motorola umożliwia wykrywanie ruchu i podejmowanie na tej podstawie działania.
Automatyczny obrót ekranu odpowiadający orientacji urządzenia w celu zwiększenia obszaru wyświetlania; wyłączanie urządzenia, gdy nie jest używane, w celu zmniejszenia zużycia energii z baterii; automatyczne zapisywanie każdego upadku z wysokości powyżej 1,21 m w celu zwiększenia odpowiedzialności użytkowników i ułatwienia rozwiązywania problemów; możliwość korzystania z danych zbieranych przez czujniki w aplikacjach własnych sygnalizujących np. zasłabnięcie użytkownika.

DODATKOWE CECHY ZEWNĘTRZNE
Kształt pistoletu ułatwiający korzystanie i zapewniający komfort
Zaprojektowany specjalnie tak, aby zapewnić codzienny komfort pracy przy najbardziej intensywnych zastosowaniach.

Bardzo wyraźny tekst i grafika
Najlepszy w swojej klasie podświetlany kolorowy ekran dotykowy VGA wysokiej rozdzielczości o przekątnej 9.4cm cala pozwalający na łatwe odczytywanie informacji przy wszystkich rodzajach oświetlenia — od jasnego światła słonecznego do całkowitej ciemności.

Wymiana klawiatury w ciągu kilku minut dzięki technologii MAX Keypad firmy Motorola
Rodzina sześciu wymienianych klawiatur ułatwia wprowadzanie danych w każdym przypadku. Jeżeli zmienia się wymagania dotyczące wprowadzania danych lub klawiatura zostanie uszkodzona, modułowa konstrukcja pozwala na wymianę klawiatury na miejscu, w ciągu kilku minut.

Proste zarządzanie posiadanymi urządzeniami
Zintegrowany identyfikator RFID 2 generacji działający w zakresie UHF pozwala na bezdotykowe śledzenie urządzeń w czasie rzeczywistym.

Zgodność wsteczna ze wszystkimi akcesoriami serii MC9000
Modernizacja z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań w technice mobilnej przy wykorzystaniu obecnych akcesoriów.Łatwe przenoszenie istniejących aplikacji z serii MC9000
Wspólna platforma zapewnia szybkie przenoszenie istniejących aplikacji na platformę MC9000 do modelu MC9190-G, co pozwala na jednoczesne korzystanie z najnowszej technologii i wcześniej zakupionych aplikacji.

ŁATWE SCENTRALIZOWANE ZARZĄDZANIE
Łatwe globalne zarządzanie zdalne urządzeniami i ich akcesoriami
Zgodność z platformą łączności bezprzewodowej (MSP) firmy Motorola umożliwia wszechstronne i elastyczne scentralizowane zarządzanie za pomocą jednej konsoli wieloma komputerami mobilnymi i urządzeniami peryferyjnymi znajdującymi się w dowolnym miejscu na świecie.

KOMPLEKSOWE USŁUGI POMOCY TECHNICZNEJ
Dłuższy czas sprawności i niższe koszty wsparcia dzięki kompleksowemu programowi pomocy technicznej
Opcjonalny pakiet Service from the Start with Comprehensive Coverage obejmuje normalne zużycie, a także przypadkowe uszkodzenia podzespołów wewnętrznych i zewnętrznych zarówno samego urządzenia, jak i wybranych akcesoriów.

Motorola MC9190G

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский