Motorola RS419

ZWIĘKSZ EFEKTYWNOŚĆ PRACOWNIKÓW W NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH ŚRODOWISKACH PRACY ZA POMOCĄ TEGO NASOBNEGO SKANERA PIERŚCIENIOWEGO


Udostępnij swoim pracownikom skanery pierścieniowe RS419, będące urządzeniami skanowania kolejnej generacji obsługiwanymi bez użycia rąk, pozwalające na zwiększenie efektywności pracy w magazynie, centrum dystrybucji lub sklepie detalicznym. We współpracy z naszymi nasobnymi komputerami przenośnymi urządzenie RS419 zapewnia swobodę obsługi bez użycia rąk — pracownicy nie będą już tracić czasu na ustawianie elementu na dole, aby sprawdzić kolejność dokumentacji, lub na podnoszenie urządzenia ręcznego w celu zeskanowania kodu paskowego. Efektywność rośnie — można obsłużyć większą ilość towarów bez konieczności zwiększania liczebności personelu. Pracownicy korzystają z cennej funkcji podwójnego sprawdzania, koniecznej do precyzyjnego wykonywania zadań. Dostępne w czasie rzeczywistym informacje na temat stanu magazynowego zapewniają przejrzystość konieczną do redukcji braków magazynowych.

Funkcje i Korzyści

Skanowanie bez obsługi ręcznej
Dzięki pierścieniowej konstrukcji skanera pracownik może skupić się na transporcie opakowań, produktów lub materiałów, co zwiększa wydajność i produktywność.

Element skanujący SE966
Zapewnia doskonałą wydajność skanowania i możliwość odczytu nawet uszkodzonych lub słabo wydrukowanych kodów paskowych.

Szeroki zakres roboczy
Opatentowana technologia skanowania adaptacyjnego pozwala na skanowanie zarówno w bezpośredniej bliskości, jak i z odległości nawet 15 stóp / 4,5 m, co zwiększa efektywność pracowników.

Doskonała ergonomia wyzwalacza
Pasuje do szerokiego zakresu rozmiarów rąk w rękawicach lub bez nich; duży, łatwo dostępny wyzwalacz ułatwia długotrwałe używanie urządzenia.

Obudowa elementu skanującego z ciśnieniowo odlewanego cynku, konstrukcja jednopłytowa, izolacja elementu skanującego
Zapewnia doskonałą ochronę elementu skanującego.

Oddzielny pasek na palec
Poprawia higienę i personalizację; łatwy do wymiany

Szlufka
Umożliwia łatwe przełączenie z trybu praworęcznego do leworęcznego.

 

Motorola RS419

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский