Motorola SB1

Inteligentny identyfikator Smart Badge SB1 pozwoli każdemu z Twoich specjalistów lepiej obsługiwać klientów. Inteligentny identyfikator SB1, który należy do zupełnie nowej kategorii urządzeń mobilnych, można nosić na szyi, przy pasku lub na ręce. Nie tylko umożliwia on kupującym zidentyfikować poszczególnych specjalistów, ale także pozwala tym ostatnim na skanowanie kodów kreskowych oraz odpowiadanie na pytania dotyczące cen lub zasobów. Dzięki aplikacji do zarządzania zadaniami pracownicy mają dostęp do listy własnych zadań, a ich przełożeni mogą monitorować stopień realizacji danego zadania — wszystko to w czasie rzeczywistym. Co to oznacza? Bardziej produktywni specjaliści, którzy potrafią zmienić klientów w kupujących.

Funkcje i Korzyści

Wytrzymały — zaprojektowany pod kątem codziennego użytkowania

Identyfikator SB1 to prawdziwy produkt korporacyjny, opracowany pod kątem codziennego użytkowania, który jest odporny na upadki, działanie płynów, kurzu, ciepła oraz zimna.

Łatwość odczytu — w każdym miejscu

Trzycalowy wyświetlacz E Ink® Pearl zapewnia łatwość odczytu dosłownie w każdych warunkach oświetlenia.

Łatwa nawigacja dotykowa

Dzięki nawigacji za pomocą dłoni nie ma potrzeby używania rysika. Urządzenie może być obsługiwane nawet w rękawiczkach.

Ułatwione współdzielenie — brak konieczności przypisywania urządzeń

Po zalogowaniu się pracownika na początku zmiany uzyskuje on dostęp do swojej osobistej listy zadań oraz wiadomości.

Personalizacja ramki

Wybierz swój kolor i dodaj logo — dzięki temu Twoja marka będzie lepiej promowana, a klienci błyskawicznie zidentyfikują pracujących dla Ciebie specjalistów.

Bezpieczeństwo danych

Identyfikator obsługuje napisane w języku HTML5 aplikacje typu cienki klient, które umożliwiają przechowywanie danych na serwerach zamiast na urządzeniu. Ułatwia to tworzenie aplikacji, jednocześnie eliminując ryzyko kradzieży danych w przypadku utraty urządzenia.

Technologia push-to-talk w biznesie

Naciśnięcie przycisku wystarczy, aby użytkownik mógł porozmawiać z pracownikami posiadającymi przy sobie urządzenie SB1, komputer mobilny firmy Motorola Solutions lub inne urządzenia mobilne.

Korporacyjne skanowanie kodów kreskowych

Skanowanie zajmuje tylko chwilę dzięki funkcji skanowania wielokierunkowego, zintegrowanej wiązce celowniczej, podświetleniu LED i sygnalizatorowi dźwiękowemu. Wystarczy nakierować urządzenie i wykonać odczyt — rozwiązanie jest skuteczne nawet w przypadku kodów kreskowych, które są zabrudzone, uszkodzone czy wydrukowane w złej jakości

Motorola SB1

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский