Motorola TC55

Motorola TC55 Stworzony dla przedsiębiorstw. Zaprojektowany dla Ciebie.

Aby wykonywać swoją pracę, pracownicy terenowi muszą mieć zdalny dostęp do danych w czasie rzeczywistym przy użyciu wytrzymałych i niezawodnych urządzeń. Osobiste smartfony, tablety i laptopy są atrakcyjne oraz łatwe w użyciu, ale niewystarczająco wytrzymałe i funkcjonalne w przypadku codziennego użytkowania w przedsiębiorstwie. Przedstawiamy mieszczący się w kieszeni komputer dotykowy, który spełnia wszystkie te wymagania. Motorola TC55, w którym wykorzystano najnowsze osiągnięcia technologiczne, charakteryzuje atrakcyjność i użyteczność popularnych urządzeń osobistych, jednak w przeciwieństwie do odpowiedników klasy konsumenckiej jest wyposażony w zintegrowane funkcje rejestrowania danych. Został tak zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom eksploatacji w środowiskach przemysłowych, co zmniejsza prawdopodobieństwo awarii podczas pracy w terenie. Mniejsza liczba awarii oznacza krótszy czas przestojów, a co najważniejsze — wyższą wydajność i rentowność.

Funkcje i Korzyści

Zaawansowany pojemnościowy ekran dotykowy działający praktycznie wszędzie

Motorola TC55 posiada ekran wysokiej rozdzielczości o przekątnej 4,3 cala jest nie tylko większy, ale znacznie lepszy od rozwiązań konkurencji. Zastosowano w nim najnowszą technologię LCD HAST, dzięki czemu jest on jaśniejszy zarówno przy użytkowaniu wewnątrz, jak i w świetle słonecznym. Zużywa przy tym znacznie mniej energii, co sprawia, że czas pracy akumulatora jest najlepszy w branży. Ekran o zmiennej jasności ― wynoszącej w pomieszczeniach 700 nitów ― wykorzystuje bezpośrednio światło słoneczne, aby zwiększyć wyrazistość obrazu. Dzięki temu doskonale nadaje się także do użytku na zewnątrz. Ponadto pojemnościowy panel dotykowy dynamicznie dostosowuje działanie do środowiska, w którym aktualnie się znajduje. To pozwala na pracę w rękawiczkach lub bez nich, w otoczeniu wilgotnym i suchym, przy użyciu palca bądź rysika.

85 lat czołowej pozycji firmy Motorola w dziedzinie komunikacji głosowej

Od policji po straż pożarną, ludzie podejmujący decyzje ratujące życie na całym świecie polegają na zapewniającej wyraźny dźwięk technologii firmy Motorola. W modelu Motorola TC55 wykorzystano doświadczenie w tej dziedzinie, uzyskując niezrównaną jakość dźwięku dzięki dwóm przednim głośnikom. Zapewniają one czterokrotnie większą głośność niż popularne smartfony firm Apple i Samsung. W połączeniu z dwoma mikrofonami, w których zastosowano technologię precyzyjnego eliminowania szumu, TC55 zapewnia doskonałą jakość dźwięku obu rozmówcom nawet w hałaśliwym otoczeniu, stanowiąc bezkompromisowe rozwiązanie do komunikacji głosowej.

Wzbogacone o rozszerzenia Mx firmy Motorola dla przedsiębiorstw

Dzięki nowym funkcjom Mx użytkownik może udoskonalić zaawansowany system operacyjny Android 4.1.2, aby uzyskać bardziej wszechstronne rozwiązanie dla swojej firmy. Zgodność z istniejącymi aplikacjami i dodatkowa warstwa zwiększająca możliwości zarządzania oraz bezpieczeństwo zapewniają większą kontrolę i funkcjonalność w zastosowaniach biznesowych.

Zintegrowany skaner i system rejestracji obrazów umożliwiające szybkie i dokładne rejestrowanie danych

Większa produktywność dzięki zintegrowanemu skanerowi 1D, opcjonalnemu skanerowi pierścieniowemu Bluetooth 1D/2D, aparatowi 8 MP z technologią NFC pozwalające pracownikom rejestrować praktycznie każdy rodzaj danych za naciśnięciem jednego przycisku.

Rozszerzone oprogramowanie firmowe zapewniające szybką instalację

Bogata oferta gotowych aplikacji dla systemu operacyjnego Android wspierających firmy w efektywnym organizowaniu zadań pracowników mobilnych na wielu rynkach pionowych. Firma Motorola udostępnia najwięcej urządzeń z systemem Android i kanałów partnerów sprzedaży aplikacji w branży, dlatego ta lista będzie stale się powiększać, rozszerzając Twoje możliwości.

Połączenie zalet dwóch środowisk

Czy warto poprzestawać wyłącznie na atrakcyjnym wyglądzie lub wydajności? Motorola TC55 stanowi kompleksowe rozwiązanie dla firm, charakteryzując się smukłą konstrukcją, bez uszczerbku na funkcjonalności lub wytrzymałości, której oczekujesz od urządzenia mobilnego dla przedsiębiorstw.

Motorola TC55

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский