System Etykietujący

G-Label

druk etykiet

Pierwszy Polski program do wydruku etykiet na komputery stacjonarne i przemysłowe terminale dotykowe z funkcjonalnością dostosowaną dla wszystkich branż i aktualnych przepisów prawa dotyczących znakowania i etykietowania produktów.

G-Label to rozbudowany systemem ważąco-etykietujący działający jako niezależna aplikacja do projektowania i wydruku różnego rodzaju etykiet. Program posiada własną bazę kartotek z możliwością wykorzystania zasobów ERP lub innej bazy danych klienta. Posiada możliwość przypisania szablonu wydruku etykiety do towaru, grupy towarów lub kontrahenta, dzięki czemu w łatwy sposób można profesjonalnie zarządzać wydrukiem etykiet.

Za pomocą G-Label można dowolnie formatować pola tekstowe, wstawiać grafikę, czy też zdjęcia.

Program oferuje możliwość generowania, wstawiania i wydruku kodów kreskowych oraz łączenia się z dowolną bazą danych (w tym Microsoft Excel). Poprzez proste, intuicyjne ruchy myszy można zgodnie z życzeniem formatować kody kreskowe, tekst i grafikę. Możliwość pełnej modyfikacji wyglądu czcionki znajdującej się na etykiecie, a także możliwość umieszczenia tabel np.: kaloryczności dla branży spożywczej sprawia, że program spełnia wymagania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r. dotyczącego sposobu etykietowania żywności zawierającej w swoim składzie alergeny.

Dzięki nowoczesnej technologii zastosowania programu są bardzo szerokie.

Aplikację G-Label można z łatwością zintegrować z dowolnym systemem ERP, modelem wagi lub drukarki etykietującej. Oprócz projektowania etykiet G-Label posiada możliwość monitorowania pracy zewnętrznych urządzeń wykorzystywanych przy produkcji.
Z aplikacji G-Label mogą korzystać firmy z różnych branż. Ponadto, oprogramowanie sprawdza się w przedsiębiorstwach o specyficznych potrzebach, a dzięki architekturze modułowej, możliwa jest jego rozbudowa o dodatkowe funkcjonalności. Poszerza się tym samym zakres standardowych funkcjonalności jakie oferuje program. Interfejs może być w dowolnym języku.

g-label

G-Label – prosty i funkcjonalny Designer

Program może współpracować z dowolną drukarką etykiet i kodów kreskowych, proste tworzenie, edytowanie i wydruki etykiet.

G-Label – program ważąco-etykietujący

Współpraca z wagami, automatyczne pobieranie wagi, tarowanie. Program w połączeniu z wagą, drukarką etykiet, czytnikiem kodów oraz dzięki własnej bazie danych może funkcjonować jako samodzielne stanowisko ważąco-etykietujące. Możliwość zawarcia w kodzie kreskowym wagi (kod wagowy) lub ceny (kod cenowy) sprawia że idealnie wpasowuje się w część łańcucha logistycznego odpowiedzialnego za znakowanie, przyjęcia, wydania i sprzedaż detaliczną towarów.

G-Label – własna baza danych lub integracja z systemami ERP, MRPII, WMS.

Program może pracować na własnej bazie danych: kartoteki artykułów, towarów, składów surowcowych, kontrahentów, indeksy, kody kreskowe. Istnieje możliwość kontroli dostępu oraz uprawnień użytkowników. Możliwość tworzenia raportów, analiz wydruków.
Program można zintegrować z innym systemem nadrzędnym skąd może pobierać interesujące nas dane, które mają znaleźć się na etykiecie, np.: indeksy i nazwy towaru, numery partii i numery seryjne, daty produkcji i terminy ważności, informacje o sposobie pakowania, dane potrzebne do stworzenia i wydruku etykiet logistycznych.

G-Label – modułowy program z indywidualnymi rozwiązaniami dla klienta

Struktura programu została tak zaprojektowana aby była możliwość dowolnego kreowania interfejsu użytkownika w zależności czy jest to stanowisko produkcyjne, magazynowe czy administracyjne. Program jest dostosowywany pod indywidualne potrzeby zarówno w sferze funkcjonalności jak i wyglądu interfejsu.

G-Label – praca na terminalach dotykowych lub komputerach typu Desktop

Łatwa, prosta i dostosowana do warunków pracy obsługa na terminalach dotykowych w halach produkcyjnych i magazynach lub funkcjonalny interfejs na komputer PC dla osób projektujących etykiety, tworzących nowe szablony i administrujących danymi.

G-Label – wersja serwerowa lub stand alone

Praca na jednym komputerze lub kilku stanowiskach w sieci. Zarządzanie szablonami i wydrukami z jednego miejsca.

G-Label – mobilny wydruk etykiety na żądanie

Program posiada wersję instalowaną na terminalu mobilnym, który dzięki połączeniu bezprzewodowemu z drukarką przenośną umożliwia wydruk etykiety TU i TERAZ. Uzupełnianie etykiet na halach, druk biletów przed imprezą, druk kwitów parkingowych, przeceny na halach sprzedaży, itp.

  • Facebook
  • Google+
  • Deutsch
  • English
  • русский